Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Ankara Kanal Temizleme

Ankara Kanal Temizleme

Kanal temizleme hizmeti son dönemde en çok talep gören hizmetler arasında yer aldığı için profesyonel ve son derece güvenli bir şekilde yapılıyor.

Ankara kanal temizleme hizmeti sunan firmamız sağlık ve hijyen oldukça kritik ve yapılacak hataların telafisinin oldukça zor olduğu bir hizmet sunduğunun bilincindedir. Firmamız bu anlamda hızlı, güvenilir, hijyen kurallarına uygun ve yüksek standartlı kanal temizleme hizmetinin ihtiyacınız olduğu her an sunuyoruz.

Firmamız sadece tıkanıklık ya da sorunlu olduğu durumlarda değil talep etmeniz durumunda periyodik kanal temizleme ve kontrol hizmetleri de alanında uzman personel kadrosu ile yüksek performansta sağlıyoruz. Firmamız tarafından sunulan bu temizleme ve periyodik kontrol hizmeti sayesinde kanalların belirli aralıklarla yıkanması ve temizlenmesi hizmetimiz sayesinde uzun vadede olması muhtemel tüm sorunlar firmamız tarafından önceden tespit edilerek daha sorunsuz bir yapıya kavuşturuluyor. Ayrıca sahip olduğumuz kameralı termal görüntüleme hizmeti ile kanalların içerisi kontrol edilerek olası tıkanma ve sorunların önüne geçilebiliyor.

Kameralı Kanal Temizleme Hizmeti

Ankara kanal temizleme hizmeti sunan firmamız kanal tıkanıklıkların tespitinde ve kanalların temizlenmesi hizmetlerinde en son teknolojik özelliklere sahip termal kameralı donanımları kullanması ile sunduğumuz hizmetin kalitesi ve güvenirliliği en üst seviyeye çıkıyor. Kullandığımız donanımlar bilgisayar destekli ve termal görüntüleme özelliğine sahip, oldukça yüksek görüntü kalitesine sahip ve esnek hareket etme özelliği ile çok uzun mesafelerde bile görüntü aktarma özelliğine sahip cihazlardır. Firmamızın sahip olduğu bu kamera sistemleri çok karanlık ortamlarda bile net ve kaliteli görüntüyü normal zaman aralığı ile eş zamanlı olarak dışarıdaki ekibimizin kullandığı bilgisayar ekranına aktarıyor.

Ankara kanal temizleme hizmeti sunan firmamızın sahibi olduğu bilgisayarlı kamera tepsi sistemleri sayesinde olası tıkanıklıklarda geçmişte olan fiziki delme ya da kırma gibi işlemlerin yapılmaması kalite, sağlık ve hız anlamında sunduğumuz hizmeti en yüksek seviyede sunmamızı sağlıyor. Robotlar hem tıkanıklıkları sahip olduğu aparatlarla çekilmesini sağlayarak açmakta tıkanıklık olmadığı durumlarda tüm kanal sistemleri anti bakteriyel ve uzun süreli temizlik sağlayan solüsyonlarla hazırlanmış tazyikli sular ile tamamen temizleniyor.

 

Kanal Temizleme

Kanal temizleme işlemleri günümüzde oldukça profesyonel ekiplerce hızlı, güvenli ve vakit geçirilmende yapılması planlana hizmetler arasında yer alıyor.

Kanal temizleme hizmeti sunan firmamız sunduğu hizmetin kalitesini teknoloji ile birlikte harmanlayarak çok daha kaliteli ve hızlı bir kanal temizleme hizmetini ortaya koyuyor. Günümüzde insanlar kanal tıkanıklıkları ve diğer tıkanıklıklar konusunda daha bilinçli hareket ediyorlar. Özellikle kanalların tıkanmasa bile belirtilerin kendini belli etmeye başlaması durumunda profesyonellerden yardım alarak doğacak riski ortadan kaldırıyorlar.

Firmamız bu doğrultuda sahip olduğumuz teknolojik ve kaliteli personel kadromuz sayesinde en kaliteli ve hızlı kanal temizleme hizmetini sağlıyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızın istemesi ve ihtiyaç duyulması durumunda periyodik kanal temizleme ve periyodik bakım hizmetleri ile kanalların uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde işlev görmesine yardımcı oluyoruz.

Kameralı Kanal Temizleme İşlemleri

Kanal temizleme hizmeti sunan firmamız kanalların görüntülenmesi ve daha sonraki aşamada temizlenmesi hizmetini en son teknolojik özelliklerle donatılmış gece görüş özelliğine sahip bilgisayarlı kameralı görüntüleme sistemleri dâhilinde sürdürüyor. Bu robotlar kanalları tamamen kontrol ederek olası sorunlar ve temizlenmesi gereken noktaları yüzde yüze yakın doğrulukta belirliyor.

Sahip olduğu gece görüş ve termal görüntü özelliği sayesinde normalde görüntülenmesi neredeyse imkânsız olan noktalarda bile net ve anlaşılır görüntüler alınmasını sağlıyor. Eş zamanlı olarak görüntülerin bilgisayar aktarılması ile detaylı ve oldukça işlevsel bir kanal temizleme planı yapılabiliyor. Bu sayede kanalın genel görünümüm ile temizlik planı entegre bir şekilde yürütülüyor.

Alanında Uzman Personel Kadrosu İle Temizlik

Kanal temizleme hizmeti sunan firmamızın kanal temizleme alanına eğitim sahibi ve yüksek donanımlı personel kadrosu ile birlikte oldukça işlevsek ve ülkemizin standartlarının çok üzerinde bir kanal temizleme hizmeti sunuyor. Özellikle borularda herhangi bir sorun y ada deformasyon olup olmadığı ve temizlik konusunda yapılması gerekenler tespit edilmektedir. Bu tespitten sonra borular tazyikli ve solüsyonlu sular ile iyice temizlenmekte bu sayede olası tıkanıklık ve taşkınlar önlenmektedir. Bu sayede tıkanıklık riski tamamı ile önlenebiliyor. Bu hizmetimiz ile kanalların kullanım ömrü hissedilir derecede artıyor.