Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Ankara Altyapı Kanal Görüntüleme

Ankara altyapı kanal görüntüleme  işlemleriyle gider tıkanıklığı sorunlarınıza kapsamlı biçimde yanıt veriyoruz.

Altyapı Görüntüleme  Neden Gerekli?

İstisnalar dışında yerin yüzey kısmında genellikle hayatımız geçtiği için alt bölümdeki tesisatın nasıl olduğuyla ilgili pek bir fikrimiz yoktur. Ancak binaların alt kısımlarında ayrı bir düzen ve tesisat yapısı söz konusudur.  Örneğin her daireden çıkan tuvalet atıklarının geçerek gittiği bir sistem vardır. Bu sistemde zaman içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak tıkanıklıklar görülebilir.

Tesisatın içerisinde gözle görülmeyen bir alandaki tıkanıklıklar tespit edilmezse sorun da daha büyüyerek devam edebilir.  Bu nedenle geliştirilen cihazlar vardır ve firmamızda kanal içerisindeki nedenleri gösteren kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Böylece zamandan ve boşa çabadan tasarruf ederek çözüm sağlanır. Diğer bir ifadeyle sağlanması için gereken yol tespit edilir.

Ankara Altyapı Kanal Görüntüleme  Cihazı

Kanal görüntüleme  cihazı teknik açıdan kanal içerisinde ilerleyebilen ve dış etkenlere karşı dayanıklı malzemeler olarak düşünülebilir.  Görüntüleme cihazının modelleri ve markası değişebilmektedir. Güncellemeleri de takip eden firmamız, her zaman daha iyi ve hızlı çözümleri sağlamak için sizlere hizmet eder.

Kameralı cihaz ile ürün özelliği hakkında fikir edinildikten sonra açma ve parçalama için diğer aşamaya geçilir. Kanaldaki tıkanmaları açan malzemeler, örneğin bir bez parçasını küçük parçalara ayırarak akışı devam ettirir. Bazı hallerde yapışkan maddeler varsa yağlı kanal açma tekniği ile de çözüm sağlanabilir.

 Tuvalet Tıkanıklığı Açma 

Kanal dışı daha basit düzeyde denebilecek tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için ve diğer gider tıkanıklıklarında firmamıza başvuru yapabilirisiniz. Ev ve iş yeri gibi alanlarda tuvaletin deliği ve bağlı olduğu gider borularında tıkanıklıklar olabilmektedir. Hatta bazı hallerde atıkların etrafa taşması gibi kötü durumlar da oluşabilir.

Bu hallerde öncelikle etraftaki malzemelerin zararı engellenmeli ve eğer tıkanma nedeni olan madde görünür bir alandaysa hijyene uyularak çıkarım yapılmalıdır. Örneğin deliğe çocuk bezi atılmışsa ve görünen yerdeyse, eldivenle bunu çıkarabilirsiniz.  Ancak teknik destek de talep edebilirsiniz.

Görünen ve görünmeyen tüm tıkanıklıkları gidermek için ekibimiz ideal bir çözüm sağlar.

Bir yorum bırakın