Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Ankara Kanalizasyon Açma

Ankara Kanalizasyon Açma

Ankara kanalizasyon açma konusunda kanal görüntüleme cihazlarını kullanarak kanal hatlarının her aşamasını takip edebiliyoruz. Cihaz kanal içerisine gönderilerek bilgisayar ekranından sorunun nerede olduğunun tespiti yapılır. Daha sonra deneyimli ekibimiz tarafından zarar gören kanal hattı tamamen temizlenir. Kanalizasyon hatları açılırken kameralı görüntüleme cihazlarından yararlanılır. Bu cihazlar son derece pahalı ekipmanlar olduğundan çoğu firma bu sistemleri kullanmamaktadır.

Eski dönemlerde tıkanmış olan hattı açmak için kazı yapılır. Ve Bu uygulama günlerce sürebilirdi. Günümüzde teknolojik araçlar sayesinde az maliyette alt yapı sorunlarınıza etkili çözümler sunabiliyoruz. Kamera ile elde edilen görüntüler bilgisayar ortamında incelenir ve sorunun kaynağı noktasal olarak bulunur.

Ankara kanalizasyon açma firmamız alt yapı sorunlarına çözüm olmaya devam ediyor. Hizmetleri sırasında müşteri memnuniyetini ön seviyede tutarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Kaliteden taviz vermeden kanal açma faaliyetlerinde her zaman hızlı ve ekonomik fiyat çözümlerimiz ile sizleri bekliyoruz. Yapmış olduğu altyapı çalışmaları ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran firmamız sektörde aranılan bir markalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kanal üzerinde gerçekleştirdiğimiz her çalışma garantili servis hizmeti altında verilir. Hizmet anlayışımız tamamen müşteri memnuniyetine dayalı olarak sürdürülür. Bizim  için müşterimiz olan en değerli kazanımlarımız ve referanslarımızdır.

Kanalizasyon Temizleme Hizmetleri

Kanalizasyon açma hizmetleri son model vidanjör araçlarımız ile kolayca temizlenir. Vidanjör ekipmanı yüksek basınçlı su kullanılarak kanal üzerinde görülen tüm tıkanma sorunları çözebilmektedir. Ankara kanalizasyon açma araçlarımız ile tıkalı kanalların açılmasını, fabrikaların alt yapı işlerini, , drenaj hattı temizliği ya da baca gibi kanalların temizlik işlemlerini yapabiliyoruz.

Bazı nedenler yüzünden tıkanan kanalizasyon hatları temizlenmediği zaman etrafa ciddi kokular yaymaya başlar. Bu da insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eder. Kanallar içerisinde ortaya çıkan kirlilik, tıkanıklık birikintileri olarak bulunan kum ve kireç gibi maddeler basınçlı su verilerek yumuşak hale getirilir. Yumuşamaya başlayan kirler tank içerisine alınır ve kanalizasyon hattına temiz su verilerek açılır.  Firmamız kanal hattı içerisinde birikmiş olan katı atıkların temizliğinde yılların vermiş olduğu deneyim ile müdahale ediyor. Bu nedenle hizmetlerimizde müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunabiliyoruz.

 

Bir yorum bırakın