Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Ankara Kanalizasyon Temizleme

Ankara Kanalizasyon Temizleme

Ankara Kanalizasyon temizleme hizmeti sağlık ve hijyen açısından da oldukça önemli olduğundan dolayı son derece profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekiyor.

Başta Ankara’da alt yapı hizmeti sunan firmamız kanalizasyon boru tesisatlarının tıkanması ya da yaşam ve çalışma alanlarında bulunan tuvalet, lavabo borusunun tıkanması durumunda en sağlıklı, hızlı ve güvenilir kanalizasyon temizleme hizmetini sunuyoruz.

Günümüzde artan nüfusa göre eski ve yetersiz kalan sistemleri yağmur gibi mevsimsel etkiler, insanların yanlış ve bilinçsiz kullanımı gibi tıkanıklığı artmakta ve bu durum sağlık ve temizlik anlamında büyük riskleri barındırıyor. Firmamız bu anlamda hem kanalizasyonların periyodik olarak temizlenmesi hem de tıkanık olan kanalizasyonların kameralı sistemlerle tespit edilerek açılmasını sağlıyor.

Kanalizasyon Temizleme Hizmeti

Aynı zamanda vidanjör hizmeti sunan firmamız meydana gelen kanalizasyon tıkanıklığı ve kanalizasyonlarda sorun başlangıcı olan durumlarda kanalizasyonların temizlenmesi hizmetini ihtiyacınız olan her an kanalizasyon temizleme alanında tecrübeli personel ve son teknoloji ürünü donanımlarla birlikte sunuyoruz. Kanalizasyonların mikrop yuvası olması dolayısı ile temizlenmesi ve tıkanıklıkların açılması gerektiği durumlarda kesinlikle beklemeden anında müdahale edilmesi gerekiyor. Kanalizasyonların temizlenmesi hizmeti gerektiği anlarda yapılmaması durumunda uzun vadede daha büyük sorunlara yol açabiliyor.

Firmamız kanalizasyon temizleme hizmetinde alanında uzman personel ve yüksek standartlı donanımlarımız sayesinde kanalizasyon sistemlerine herhangi bir fiziki zarar verilmeden son derece sağlıklı ve kaliteli bir temizleme hizmeti sunuluyor. İlk olarak borulara ve kanalizasyon sistemlerine herhangi bir zarar vermemesi için oldukça küçük fiziki boyuttaki kameralı gece termal görüntüleme sistemine sahip robotlar tıkanıklığın olduğu noktaya kadar giderek parçalama şeklinde tıkanıklığı açarken özle olarak hazırlanmış solüsyonlar ile kanalizasyon sistemleri temizleniyor.

Kameralı Kanalizasyon Temizleme İşlemleri

Ankara kanalizasyon temizleme hizmeti sunan firmamız temizlik hizmetinin en iyi şekilde yapmak için özel olarak hazırlanmış kameralı donanımlar ve temizleme hizmetinin durumuna göre özel temizleme malzemelerini kullanıyoruz.  Boru tesisat içerisinde meydana gelen tıkanma ve birikmelere temizlenme hizmeti için oluşturulmuş teçhizat ile sağlanıyor. Bu özel teçhizatlar sayesinde tıkanıklığa sebep olan cisimler çekilmek ya da parçalanmak suretiyle çıkarılmakta ve tam temizliğini yapmaktadır.

 

Bir yorum bırakın