Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Ankara Tıkanıklık Açma

Ankara Tıkanıklık Açma

Ankara tıkanıklık açma kullanım alanlarımız içerisinde sürekli olarak kullandığımız mutfak ve tuvalet gibi ortak alanlarda gider tesisatları zaman içerisinde tıkanabilir. Tıkanma sorunları dikkatsiz kullanım ya da tesisat yetersizliği gibi sorunlardan ortaya çıkabilir.

Kendi çabalarınızda açamadığınız tesisat giderlerini Ankara tıkanıklık açma firmamız sahip olduğu son teknoloji makineler ile kırmadan açabiliyor. Tuvalet, banyo ya da mutfak gider tesisatları üzerinde ortaya çıkan tıkanma sorunları kanal açma makinası robotu sayesinde kısa sürede temizlenir.

Tıkanıklık sorunları evde, iş yerinde ya da ortak alanda ortaya çıkabilir. Tıkanıklığın tespiti için alan üzerinde kırma be dökme işlemlerine gerek kalmadan teknolojik araçlar kullanılarak sorun anlaşılır. Gider hattı tıkandığı zaman ilk olarak tıkanmaya sebep olan bölgenin noktasal yeri tespit edilmelidir. Görüntüleme cihazları sayesinde zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz. Firmamızın sahip olduğu robot görüntüleme cihazları sayesinde insan elinin ulaşamayacağı alanlara kadar ilerliyoruz. Bölge tespiti yapıldıktan sonra makinelerimiz alana müdahale eder ve tıkanıklık sorununuz tamamen çözülür. Ekibimiz ve son teknoloji cihazları ile 7 gün / 24 saat Ankara’da sizleri bekliyor.

Kırmadan Tıkanıklık Tespiti

Görünmeyen ya da kendi yöntemlerinizle ulaşamayacağınız gider hatları üzerinde ortaya çıkan tıkanıklıklar için artık kırarak çözmeye son veriyoruz. Kameralı görüntüleme gerçekleştiren robot cihazlarımız tıkalı bölgeleri noktasal olarak tespit edebiliyor. Cihazla uygulanan bu tespit sistemleri sayesinde sizi ciddi bir masraftan kurtarıyor. Kolayca tespit edilen tıkanmış bölgeler anında ekibimiz tarafından açılır.

Robot Görüntüleme Cihazları

Kameralı robotlar duvar içerisinde bulunan gider tesisatında dolaşabilir ve her alanı görüntüleyebilir. Günlerce tespit edilemeyen tıkanıklık sorunları nu makineler sayesinde 1-2 saat içerisinde tespit edilir. Tıkanıklık sorunlarını çözmek isterken bilmediğiniz kimyasallar hatlara zarar verebilir. Bu nedenle tıkanıklık sorunlarına karşı işi uzmanına bırakmanızı öneriyoruz. Ankara üzerinde hizmet veren tesisat ekibimiz olarak 7 gün 24 saat servis hizmeti sunmaktadır.

Tıkanıklık problemleri ev ya da iş yerinde en rahatsız edici sıhhi tesisat sorunlarından bir tanesidir. Bu sorun diğer tesisat problemlerine göre karmaşık olarak yer almasından dolayı alanında profesyonel şekilde hizmet veren Ankara tıkanıklık açma firmamızdan destek almanız gerekir.

Bir yorum bırakın