Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet tıkanıklığı açma hizmeti günümüzde alt yapıların yetersiz olması ve insanların bilinçsiz kullanımı ile birlikte oldukça talep görüyor.

Klozet tıkanıklığı açma  hizmeti sunan firmamız son derece önemli ve profesyonel bir hizmet sunmanın bilincindedir. Özellikle son yıllarda insanların yeterli bilince ulaşmamasından dolayı klozet kullanımlarında klozete atılan farklı cisimlerden dolayı ortaya çıkan ve boyutları oldukça çeşitli olan tıkanma sorunları büyük sorunlara yol açabiliyor. Firmamız bu anlamda herhangi bir fiziki müdahaleye gerek kalmadan sorunsuz ve hızlı klozet tıkanıklığı açma hizmetini sunuyoruz. Alanında uzman ve en son teknolojik donanımlara sahip personel kadromuz en hızlı ve güvenli müdahale ile tıkanıklıkları en güvenli ve hijyenik bir şekilde açarken gider sistemine herhangi bir zarar vermiyoruz.

Firmamız klozet ortaya çıktığı noktanın tespit edilebilmesi için gece görüş özelliği olan kameralı robotlar ile tıkanıklık noktaları hatasız bir şekilde tespit ediliyor. Firmamız bünyesinde teknolojinin en çok özelliklerine sahip ekipmanlar olduğu için hatasız ve aynı zamanda en karalık ortamlarda bile sorunun kaynağı ve noktasını tepsi ediyoruz. Kameralı robotlarla yapılan incelemeler sonucundan tıkanıklığın oluştuğu noktanın yerine ve tıkanıklık sorunun büyüklüğüne göre uygun tıkanıklık açma yöntemler ile sorunu çözüyoruz.

Sorunsuz Klozet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Klozet tıkanmaları gerekli önlemler alınmadığı takdirde hem fiziki hem de sağlık açısından büyük risklere neden oluyor. Klozetten yayılan kötü kukular ve taşan sular yaşam alanlarında mikrop oluşmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple bu hizmeti sunarken hız ve hijyenik bir hizmet son derece önemlidir. Klozet tıkanıklığı açma  hizmeti sunan firmamız tıkanıklık nedeni tespiti aşamasından sonra en uygun yöntemi alanında uzman personel kadrosu ile seçiyor. Kısa mesafede gerçekleşen tıkanma vakalarında o noktalara ulaşabilecek esnek ve borulara zarar vermeyecek ekipmanlar ile tıkanıklık sorunlarını hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Daha uzun mesafelerde oluşan ve daha güçlü tıkanmalar için ise kameralı tıkanıklık açma robotları ile hizmet sunuyoruz. Tıkanıklığa neden olan cismin fiziki durumuna göre takılan tıkanıklık parçalama aparatı ile tıkanıklık işlemi borulara en ufak bir zarar vermeden açıyoruz. Klozet tıkanıklığı açma  hizmeti sunan firmamız sorunun aynı şekilde tekrar ortaya çıkmaması adına klozet giderlerinizi özel solüsyonlarla yıkamakta ve borularda oluşan yağlanma ve birikintiler tamamı ile temizlenmektedir.

 

 

Bir yorum bırakın