Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak tıkanıklığı açma sorunları son dönemlerde yaşam alanlarında en çok karşılaşılan en riskli tıkanıklık sorunları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Ankara’da hizmet sunan firmamız fiziki olduğu kadar sağlık açısından da ne derece önemli bir misyona sahip olduğumuzun bilincinde bir hizmet planlaması sunuyor. Mutfaklar yemeklerin yapıldığı ve yendiği yerler olarak sağlık açısından son derece dikkat edilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Buralarda oluşacak sağlıksız durumlar aile bireyleri için büyük bir risk unsuru oluşturuyor. Bu sebeple mutfak giderlerinde tıkanmalardan kaynaklanan koku ve taşkınlar mikropların oluşmasına neden oluyor. Bu durum mutfakta ki yiyeceklerinde mikrop kapmasına neden olabiliyor. Firmamız bu sebeple diğer tıkanıklık sorunlarından olduğu gibi mutfak tıkanıklığı sorunlarında da büyük bir hız ve profesyonellikte hizmet sağlıyoruz.

Mutfak Gideri Tıkanıklığının Sebepleri

Mutfak tıkanıklıklarının sebepleri incelendiğinde insanların bilinçsiz kullanımı oldukça büyük bir yer kaplıyor. Mutfaktaki evyeler meyve ve sebzeleri yıkamak için kullanılıyor ve tüm çamur ve parçacıklar buradan giderlere ulaşmaktadır. Ayrıca çay ve birçok yemek artığı bu evyelere dökülmek suretiyle giderlere ulaşıyor. Özellikle kullanılmış yağlarında bu giderlere dökülmesi tıkanıklıkları belirli bir süre sonra kaçınılmaz bir hale getiriyor. Bu sebeple firmamız sadece mutfak tıkanıklıklarının açılması hizmetini değil ayrıca halkımızın bilinçlenmesi yönünde de birçok toplumsal faaliyete gönüllü olarak destek sunmaktadır. Mutfak tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız bu bilinçlendirmeyi sağlamak amacıyla tıkanıklığı açma hizmetinin sunduğu yerlerde çeşitli broşür ve açıklamalarla halkımızı bu konu hakkında bilinçlendirmektedir.

Mutfak Gideri Tıkanıklığının Açılma Yöntemleri

Mutfak tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız sağlık açısından da oldukça kritik olan bu hizmeti sunma noktasında oldukça profesyonel bir yapıda hizmet sunuyoruz. Bu anlamda sunduğumuz yöntemler dünya çapında sağlıklı ve sorunsuz tıkanıklık açma anlamında en çok tercih edilen mutfak tıkanıklığı açma yöntemleridir. Firmamız tıkanıklığın nedeni, büyüklüğü ve tıkanıklığın hangi noktada oluştuğuna yönelik en son teknolojik ekipmanlarla belirleme hizmetini sağlıyoruz. Bu sayede yüzeye yakın noktalarda oluşan tıkanmalarda daha basit ve el ile kullanılan bilen esnek ekipmanlar tercih ederken daha aşağıda ve fiziki anlamda daha büyük tıkanmalarda tıkanıklık açma robotları kullanıyoruz. Tıkanma sorunu gider borularındaki aşırı yağlanma kaynaklı ise özel hazırlanmış karışımlar ile tıkanıklığı açma işlemini sağlıyoruz.

 

Bir yorum bırakın