Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Süzgeç Tıkanıklığı Açma

Süzgeç Tıkanıklığı Açma

Süzgeç tıkanıklığı sorunları özellikle mevsimsel olarak yoğun mevsim koşullarının yaşandığı ve alt yapının yetersiz olmaya başladığı yerlerde sıklıkla karşılaşılıyor.

Süzgeç tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız mevsim şartlarının oldukça yoğun bir şekilde yaşandığı yerlerde çok daha önemli bir hizmet sunduğumuzun farkındayız. Çünkü özellikler yoğun bir şekilde yağan yağmurlarla ile birlikte kum, çamur gibi birçok madde sürükleniyor. Ayrıca yüzeylerde atılan çeşitli atıklarda yağmur suları ile birlikte bu süzgeçlere sürükleniyor. Bu durum süzgeçlerin tıkanmasına sebep oluyor. Yer süzgeçleri özelikle çok yağış alan ve suyun oldukça yoğun olarak kullanıldığı yerlerde alt yapının sağlıklı işlemesi için son derece büyük bir öneme sahiptir. Buralarda süzgeçlerin tıkanması büyük sel ve taşkın risklerini de beraberinde getiriyor.

Firmamızın sahip olduğu en son teknolojik donanım ve alanında uzman kadromuzla ile her türlü süzgeç tıkanıklıklarına hızlı ve güvenli bir şekilde müdahale ederek vatandaşlarımızın mağdur olmasının önüne geçiyoruz. Özellikle yoğun yağış ile süzgeç tıkanıklığının arttığı zaman dilimlerinde 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile en zorlu tıkanıklıkları bile yüksek standartlı tıkanıklık çama robotlarımız ile alt yapılara zarar vermeden açıyoruz.

Süzgeç Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Süzgeç tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız çeşitli alanlarda, sokaklarda, iş yerlerinde ve mutfaklarda kısaca yer süzgecinin bulunduğu her alan için hizmet sunacak farklı ve oldukça pratik donanımlarımız bulunuyor. Süzgeç tıkanıklığı açma hizmet aşamasında firmamız 2 farklı yöntem ile en nitelikli tıkanıklık açma hizmetini sunuyor. Bu yöntemlerden ilki tazyik seviyesi yüksek su ile tıkanıklıkların açılması yöntemidir. Bu yöntem daha küçük yer yüzgeçlerinin bulunduğu alanlarda uyguladığımız bir yöntemdir.

Büyük süzgeç alanlarının bulunduğu noktalardaki tıkanmalar için ise önce tıkanıklığın oluştuğu nokta ve neyin sebebiyet verdiği kameralı robotik sistemlerle tespitini yapıyoruz. Bu tespit aşamasından sonra ise su altında basınca dayalı tıkanıklık açma robotları ile tıkanıklığa sebep olan maddelerin parçalanması ve geri çekilerek tıkanıklığın açılması hizmetini sağlıyoruz. Süzgeç tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız sahip olduğu teknoloji ile en zorlu şartlarda bile aktif bir şekilde hizmet sunabiliyoruz.

 

 

Bir yorum bırakın