Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Tıkanıklık Açma Hizmeti Ankara

7/24 Tıkanıklık Açma Hizmeti Veriyoruz.

Tıkanıklık açma hizmeti Ankara ilinde bizimle devam ediyor. Her türlü boru tıkanması, evlerinizdeki gider tıkanıklığı, lavabo, mutfak gideri tıkanmaları gibi alanlarda firmamız kesintisiz çözümler üretmektedir. Bu alanların dışında kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinde de Özdoğan Teknik olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Siz de Ankara kanal açma veya tıkanıklık açma hizmeti almak istiyorsanız bizleri arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Evlerinizde, iş yerlerinizde veya sanayi ortamlarında her zaman boru tıkanıklığı yaşanabilir. Evlerde lavaboya atılan yemek artıkları zamanla altyapıyı doldurur. Donabilen yağların da aynı şekilde lavaboya atılması zararlıdır. Bu yağlar kanallarda iletilmez ve olduğu yerde donar. Bu da zamanla boruların tıkanmasına sebep olur. Sorunu çözebilmek için de farklı ilaçlar ve kimyasal maddeler kullanmanız gerekir. Ancak bu da geçici bir çözüm olabilir. Boruların içine kimyasal sıvı göndermek kısa vadede çözümdür.

İlerleyen zamanlarda eğer sıklıkla kullanılırsa borulara zarar vermeye başlar. Yani onları eritmeye başlar ve artık sızıntı yapma ihtimali artar. Yapacağınız bu işlemler yerine tamamen uzman ekiple çalışmak isterseniz tıkanıklık açma hizmeti Ankara ilinde bizleri arayabilirsiniz.

Kısaca verdiğimiz hizmetlere değinecek olursak;

  • Tıkanıklık açma hizmeti
  • Kanal açma hizmeti
  • Gider açma hizmeti
  • Kanalizasyon açma hizmeti
  • Logar temizleme
  • Logar tıkanıklığı açma

İş yerlerinde ve sanayi ortamlarında da aynı şekilde kanalizasyon giderine bırakılan atık malzemeler, yağlar zamanla boruların tıkanmasına sebep verir. Bu noktada geçici çözümler üretmek uzun vadede size fayda vermez. Özdoğan Teknik olarak bizlere iletişim kısmından ulaşabilir ve uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Ankara Kanal Açma

Ankara kanal açma hizmeti oldukça popüler işler arasındadır. Logar temizleme, tıkanıklık açma gibi hizmetler basit gibi görünebilir. Ancak uzman kişilerden destek alınmadıkça sorunların ardı arkası kesilmez. Kullandığımız özel robot sistemler ile kırmadan, zarar vermeden kanal açma hizmeti veriyoruz. Zamanla logar içindeki atıklar alınmadıysa, düzenli bakımlar yapılmadı ise tıkanıklık yaşanması oldukça normaldir. Bunun için biz öneriyoruz ki herkes düzenli bakımlarını yaptırsın ve bir sorun yaşamasın.

Kanal temizleme hizmeti bu nedenle aslında düzenli yapılması gereken bir iştir. Bireyler genelde buna özen göstermez. Sonra da başına gelenleri ancak izlemek zorunda kalır. Ankara kanal açma firmaları arasında en uzman ekiple çalışan firmamız en profesyonel araç ve donanımı kullanır. Bu sayede en temiz, garantili, uzun süreli çözümler üretir.

Kanal tıkanıklığı günümüz mevsim şartlarında her ilde artık normal hale gelmiştir. Özellikle Ankara altyapısı en düşük yağış şartlarında bile sorunlarla karşılaşabilir. Yollar üzerinde logar taşmaları, su birikintileri görürseniz bu altyapının tıkandığı anlamına gelir. Bu tarz durumlarda Ankara kanal arıza firması olarak bizleri arayabilirsiniz.

Kanal tıkanıklığı açma işlemlerinizde kullandığımız özel vidanjör araçlarımız ile sizlere daha profesyonel çözümler üretiyoruz. Ankara’nın hangi ilçesinde olursanız olur araçlarımız siz aradığınızda hizmetinizde olacaktır.

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ankara tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti için Özdoğan Teknik olarak bizlere iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ankara’nın tüm ilçelerine ulaşan araçlarımız sizin hizmetinizdedir. Tuvalet giderlerinin dolması sebebiyle durum istenmeyen bir hal alabilir. Bu istenmeyen durum karşısında yapabilecekleriniz sınırlıdır.

Peki tuvalet tıkanıklığı sebepleri nelerdir? Başlıca sebep tuvalete çok miktarda selpak atılmasıdır. Su dökünce bu atıklar gitti gibi görünür. Ancak borularınızda kalabilir veya kanalizasyon içinde bir yerlerde tıkanıklık yaratabilir. Zaman içinde bunlar birikerek çekilmez bir sonuç alır. Çünkü selpak, kâğıt vb. malzemeler kaymaz özelliktedir. O yüzden boru içlerinde suyun sayesinde bir süre sürüklense de tamamen gitmeyebilir.

Tuvalet tıkanıklığı meydana gelmeden bir süre önce aslında size işaretler gelir. Yani döktüğünüz su artık eskisi gibi hızlı gitmez. Biraz taştıktan sonra boşalmaya başlar. Bu durumda anlayınız ki borular tıkanmaya başlamış. Öncelikle bir pompanız varsa kendiniz bu yöntemi kullanın. Pompayı delik üzerine tam kapatarak basınç uygulayın. Genellikle ilk akla gelen bu yöntem sonuç getirir. Ancak bu kısa vadeli bir çözüm olabilir. Çünkü pompa ile gönderdiğiniz basınç sadece logar çıkışındaki atıkları iter. Peki orta kısımlarda bulunan atıklar ne olacak? Yani sonuç olarak basınç sadece tıkalı olan kesimi açmış olur.

Yukarıda bahsettiğimiz sorunlarla ilgili siz de Ankara tıkanıklık açma hizmeti ihtiyacı duyarsanız, bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Bir yorum bırakın