Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Yağlı Kanal Temizliği

Yağlı Kanal Temizliği

Binalar şirketler restoranlar gibi yerlerin mutfak bacaları zaman içerisinde yağ tabakası ile kaplanır ve yağlı kanal temizliği ile temizlenmesi gerekir.

Yağlı Kanal Temizliği Hakkında

Davlumbaz tarafından yağ çekilmesi ile oluşan kirlenme sonucu mutfaklarda baca kanalları ve baca tıkanmaya başlar. Kanun ve yönetmeliklere göre yağlı kanal temizleme hizmeti profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Zamanı geldiğinde  baca ve baca kanallarının temizliği yapılmazsa meydana gelecek tıkanmalar yüzünden patlama riski de oluşmaktadır.

Tüm yağlı kanal temizliği işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ve Avrupa standartlarına uygun ekipman ve personeller ile uzman bir teknik hizmet veren firmamızın yaptığı özenli işleri referanslarımızı inceleyerek görebilirsiniz.

 

Yağlı Kanal Temizliği Işlemi Nasıl Yapılır?

Bu hizmet gerçekleştirilirken öncelikli olarak baca kanalını ve yan yağların birikmesini sağlayan davlumbaz temizlenmelidir. Bu işlemler için üretilmiş güvenli ve etkili kimyasal maddeler mekanik ekipmanlar kullanılarak baca kanalları içerisinde katılaşan ve baca kanalını tıkayan yağ tabakası temizlenir. Emme motoruna kadar büyük bir titizlikle gerçekleşen bu işlem sonucu  baca içerisi  komple dezenfekte edilir ve hijyenik bir hale gelmesi sağlanır. Bu hizmet ile aynı zamanda bina içerisinde yer alan  insanları sağlığı ve planı güvenliği de olumlu yönde etkilenmektedir. Bu yüzden yağlı kanal temizliği hizmeti belirli aralıklarla gerçekleştirilmeli ve periyodik bakım aksatılmamalıdır. Yetkili ve sertifikalı firmalar tarafından yapılması kanunen zorunlu olan  bu hizmet en az 3 defa tekrarlanmalıdır.

 

Yağlı Kanal Temizleme Firmamız

 

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip kaliteli ve doğru uygulamaları müşterileri ile buluşturan firmamız hizmet verdiği sektörde yaptığı işin öneminin farkında olarak ve bilinçli bir şekilde aktif hizmetlerini sürdürmektedir. Hizmetlerimiz sayesinde mutfağı olan her yerin baca ve bacak kanalları temizlenerek hem bina hem de bu alanlarda yaşayan insanların sağlığı güvence altına alınmaktadır. Başta yağlı kanal temizliği hizmeti olmak üzere firmamız tarafından sunulan hizmetlere  ihtiyaç duyduğunuzda ve detaylı bilgi almak istediğinizde mevcut irtibat kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyacaktır.

 

Bir yorum bırakın