Profesyonel Alt Yapı Vidanjör Temizlik Çözümleri
Çalışma Saatleri : 7/24
0(312) 478 58 71

Şirket Profili

Özdoğan Vidanjör Ankara’da kurulmuş olup siz değerli müşterilerine sektörde 15 yıllık bilgi ve tecrübe deneyimleri ile alt yapı alanında çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Alt yapı sorunlarında son model kombine kanal temizleme araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile kendimize özel olan yöntemlerimizi kullanarak sektördeki tüm olumsuzlukları gidermek ve kurumsal düzeyde hizmet sağlayabilmek için sürekli yanı başınızdayız.

İnşaat, alt yapı ve kanalizasyon sektöründe bireysel ve kurumsal alanlar içerisinde olan her türlü yapısal sorunu son model ekipmanlar ve alanında uzman personellerimizle müdahale ederek etkili sonuçlar üretmekteyiz.

Kullanmış olduğumuz tüm ekipmanlar tamamen özel üretim makineler olmakla beraber birinci sınıf cihazlardır. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için bakım, onarım ve tamir konusunda kusursuz hizmet sunabilmekteyiz.

Her türlü kanal temizleme, vidanjör kiralama, tıkanıklık açma vb. sorunlarınızda firmamızı günün her saati arayabilir, destek alabilirsiniz. Firmamızdan hizmet almadan önce ücretsiz ekspertiz desteğimiz sayesinde yapılacak olan çalışma önceden ekip sorumlumuz tarafından incelenir ve hizmet detayı müşterimize aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleşme kapsamı içerisinde sizlere hizmet sağlanır.

Teknolojik ekipmanlarımız ile hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.